Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, być na bieżąco z prawem żywieniowym oraz wiedziedź co możemy Ci zaoferować w ramach szkoleń, przyłącz sie do nas subskrybująć newsletter.

zapisz się >

Aktualności

2015-05-25 powrót

Rozpoczyna się V Letnia Szkoła Prawa Żywnościowego SKŁAD OZNAKOWANIE KONTROLA ŻYWNOŚCI

V LSPŻ została podzielona na 3 bloki tematyczne:

  1. Skład – najnowsze informacje dotyczące składników roślinnych, substancji dodatkowych, nowej żywności, zasad dodawania witamin i składników mineralnych oraz szczepów probiotycznych.
  2. Znakowanie – przedstawimy jak prawidłowo stosować przepisy rozporządzenia 1169/2011 – COOL, QUID,  odpowiedzialność podmiotów, rozmieszczenie treści, rysunki na etykietach, znakowanie dodatków oraz NEGATIV CLAIMS i nowości związane z rozporządzeniem 1924/2006
  3. Kontrola – Przedstawiciele WSSE, GSSE, GIJAHRS, UOKIK/IH przedstawią zasady i wyniki kontroli

Cechą rozpoznawalną LSPŻ jest praktyczny wymiar omawianych zagadnień. Przykłady, wytyczne, orzeczenia, przewodniki to obowiązkowe elementy każdego wykładu.

Wszystkie miejsca zostały zajęte. Na uczestników V edycji czekamy już jutro w Pałacu Zdunowo. Wszystkich, dla których zabrakło miejsc lub chcieliby dołączyć do grona uczestników Szkoły informujemy, że zapisy na VI edycję będą przyjmowane od września tego roku.

Wkrótce relacje z Jubileuszowej Letniej Szkoły Prawa Żywnościowego.