Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, być na bieżąco z prawem żywieniowym oraz wiedziedź co możemy Ci zaoferować w ramach szkoleń, przyłącz sie do nas subskrybująć newsletter.

zapisz się >

O firmie

Spółka IGI Food Consulting powstała w 2006 roku. Motywacją do jej utworzenia były obserwacje rynku, z których wynikało, że wiele firm potrzebuje merytorycznego wsparcia w realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa żywnościowego.

Henry Ford
założyciel spółki Ford Motor Company
„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces”

 

Obecnie zespół IGI Food Consulting tworzą osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz podmiotów z branży spożywczej i farmaceutycznej. Nasza wiedza i pasja z jaką wykonujemy swoją pracę dają Państwu gwarancję doradztwa z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i pogłębiamy znajomość przepisów pracując dla najbardziej wymagających Klientów krajowych i zagranicznych. Stworzyliśmy Zespół, który umożliwia Państwu korzystanie z wieloletnich doświadczeń eksperckich z zakresu prawa żywnościowego. Dodatkowo, grono współpracujących z nami ekspertów stanowi gwarancję, iż firma IGI Food Consulting zapewnia wszechstronne doradztwo, nawet przy najbardziej złożonych i wymagających projektach.

Zapraszamy do współpracy!