Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, być na bieżąco z prawem żywieniowym oraz wiedziedź co możemy Ci zaoferować w ramach szkoleń, przyłącz sie do nas subskrybująć newsletter.

zapisz się >

Szkolenia

Podczas szkoleń organizowanych przez IGI Food Consulting przekazujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną, krok po kroku analizując najtrudniejsze zagadnienia. Jako wykładowcy pomagamy w rozwiązaniu problemów interpretacyjnych. W czasie zajęć przedstawiamy minimum teorii, natomiast koncentrujemy się na podawaniu przykładów i rozwiązywaniu ćwiczeń. Nasze szkolenia są „interaktywne” - Uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące problemów, z którymi zetknęli się w praktyce, a Wykładowcy starają się, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

W czasie zajęć Uczestnicy otrzymują szczegółowe, staranie przygotowane materiały autorskie. Służą one usystematyzowaniu i utrwaleniu zdobytej wiedzy. Będzie można z nich korzystać jeszcze na długo po ukończeniu szkolenia i wykorzystywać zgromadzoną tam wiedzę w codziennej pracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń organizowanych przez IGI Food Consulting.


Autorskie prawa majątkowe i osobiste do treści zamieszczonych na stronie www.igifc.pl i jej podstronach, w tym do programów szkoleniowych przysługują firmie IGI Food Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 17. Pobieranie (ściąganie) tych treści ze strony lub wykorzystywanie ich w innych celach niż przeglądanie strony WWW, a także powielanie jej w całości lub części w formie drukowanej lub elektronicznej, jak i publiczne rozpowszechnianie jej treści na innych stronach internetowych lub w ramach działalności zarobkowej lub zawodowej korzystającego - wymaga uzyskania pisemnej i odpłatnej licencji od właściciela praw. Naruszenie praw autorskich lub osobistych twórcy i właściciela strony wiąże się z ryzykiem odpowiedzialności karnej i cywilnej, w tym zapłaty odszkodowania w wysokości określonej w przepisach prawa, czego będziemy dochodzić w przypadku naruszeń naszych praw.